17. obljetnica Brčko distrikta BiH

U povodu Dana Brčko distrikta BiH 08. 03., uz ostale sadržaje, održat će se i svečana akademija. Tim povodom akademiji je nazočan i predsjednik Vlade Županije Posavske Marijan Klaić.
    Gradonačelnik i dogradonačelnik Brčko distrikta BiH Siniša Milić i dr. Anto Domić, uputili su za 17. obljetnicu Dana Brčko distrikta BiH zajedničku čestitku u kojoj uz ostalo ističu: Svjesni smo činjenice da vrijeme u koje živimo i trenutno stanje u našem društvu, po mišljenju građana nije na zadovoljavajućoj razini, stoga ćemo kao novoformirana vlast u narednom periodu uložiti dodatne napore kako bismo nastavili kontinuitet dobrih odluka koje su donosile prethodne vlasti, ali i unaprijedili oblasti koje su neophodne za bolji i kvalitetniji život naših sugrađana.