4. Večer Hercegovine u Posavini

Vlade Hercegovačko-neretvanske, Zapadnohercegovačke i Hercegbosanske županije organiziraju, po četvrti put, u Orašju „Večer Hercegovine u Posavini“. Manifestacija će biti održana 02.09.2016. godine u 20,00 sati u svečanoj dvorani “Golden Palast“ Aqua centar bazeni u Orašju.
    -Očekujemo u Orašju od 600 do 700 gostiju, među kojima će biti visoki dužnosnici iz Bosne i Hercegovine i Hrvatske, predstavnici navedenih županija, javnih institucija, kulturni i sportski djelatnici i u najvećem broju gospodarstvenici. Večer će biti obogaćena i kulturnim sadržajima, nastupima KUD-ova iz Hercegovine i Posavine, a zacijelo će dobrom raspoloženju i druženju doprinijeti i Mate Bulić. Sve je spremno za veliku gospodarsku i kulturnu manifestaciju „Večer Hercegovine u Posavini“ , koja na svojevrstan način otvara sadržaje 21. festivala „Dani hrvatskog filma“ u Orašju, kazao je predsjednik Vlade Županije Posavske Marijan Klaić.