Javna rasprava i prezentacija projekta “Uređenje centra Odžaka“

Federacija Bosne i Hercegovine
    Vlada Županije Posavske
    Ministarstvo prometa, veza, turizma
    i zaštite okoliša Županije Posavske
    Datum, 30.05.2016.godine

Ministar prometa, veza, turizma i zaštite okoliša Županije Posavske poziva sve zainteresirane građane, nadležne općinske službe za prostorno uređenje, pravne subjekte kao i općinske vijećnike na

JAVNU RASPRAVU
    I PREZENTACIJU PROJEKTA „UREĐENJE CENTRA ODŽAKA“

a koji je na zahtjev Ministarstva prometa, veza, turizma i zaštite okoliša izradilo poduzeće „Trafficon“ d.o.o. Odžak.
    Javna rasprava će se održati u subotu dana, 04.06.2016.godine u 16.00h u maloj sali Centra za kulturu, Ul. Titova bb.
    Svim učesnicima, nakon obavljene prezentacije, će biti omogućeno da usmeno iskažu svoja mišljenja, prijedloge i sugestije, što će se evidentirati od strane organizatora javne rasprave, a oni ostali koji žele svoje mišljenje, prijedloge i sugestije dostaviti pismenim putem mogu to uraditi najkasnije do 13.06.2016.godine do 14.00h u prostorije osobnom dostavom u prostorije Ministarstva prometa, veza, turizma i zaštite okoliša u Odžaku ili putem pošte na adresu:
    Ministarstvo prometa, veza, turizma i zaštite okoliša, ured u Odžaku, Ul. Titova bb.

Ministar prometa,veza,turizma i
    zaštite okoliša Županije Posavske