Javna rasprava o Nacrtu Zakona o pravobraniteljstvu

Ministarstvo pravosuđa i uprave Županije Posavske je na temelju Zaključka Skupštine Županije Posavske uputilo Nacrt Zakona o pravobraniteljstvu na javnu raspravu.

Javna rasprava će se održati dana 26.01.2021. godine u 12,00 sati u zgradi Skupštine Županije Posavske u Domaljevcu.

Primjedbe, prijedloge i sugestije možete dostaviti Ministarstvu pravosuđa i uprave Županije Posavske na adresu: Trg b.b. 76 290 Odžak, na e-mail adresu: pravosudje@zupanijaposavska.ba ili na telefon/faks: 031/762-704.

Pozivaju se svi zainteresirani da sudjeluju u javnoj raspravi o nacrtu Zakona o pravobraniteljstvu kako bi se na temelju primjedbi, prijedloga i sugestija pridonijelo kvalitetnoj izradi konačnog teksta Zakona, izvijestili su iz Ministarstva pravosuđa i uprave Županije Posavske.