Lista potencijalnih korisnika sredstava po javnom pozivu Ministarstva gospodarstva, rada i prostornog uređenja

Temeljem točke VII stavak 3. Javnog poziva objavljenog dana 14.05.2020. godine, Ministarstvo gospodarstva, rada i prostornog uređenja objavljuje prijedlog:

NAPOMENA:
    Podnositelji Prijava na „Javni poziv za prikupljanje prijava za dodjelu financijskih sredstava namijenjenih subvencioniranju isplate dijela neto plaće za mjesec travanj 2020. godine“, mogu uložiti Prigovor u roku od 8 (osam) dana od dana objavljivanja prijedloga Listi na službenoj internet stranici Vlade Županije Posavske.

Neblagovremeni Prigovor neće se razmatrati.

Prigovor se podnosi pismenim putem, a dostavlja se preporučeno poštom u zatvorenoj kuverti na adresu:

MINISTARSTVO GOSPODARSTVA, RADA I PROSTORNOG UREĐENJA ŽUPANIJE POSAVSKE
    Titova b.b. ODŽAK 76 290
    sa naznakom na kuverti:
    Prigovor po rezultatima „NAVESTI PUNI NAZIV JAVNOG POZIVA“