Ministarstvo prometa, veza i zaštite okoliša ŽP, sufinanciranje projekata

Ministarstvo prometa, veza i zaštite okoliša Županije Posavske raspisalo je Javni poziv za prikupljanje zahtjeva za sufinanciranje projekata zaštite okoliša. Predmet javnog poziva je prikupljanje prijava za programe/projekte za raspodjelu sredstava koja će se odnositi na sufinanciranje projekata za zaštitu okoliša, zaštitu prirode, unapređenje i razvoj društvene javne komunalne infrastrukture, projekata energetske učinkovitosti, podizanje svijesti javnosti i drugih sličnih aktivnosti.

LOT 1 – Projekti za aktivnosti iz područja zaštite okoliša kao potpora razvoju lokalnih zajednica za očuvanje i unapređenje kvalitete zraka, tla i vode.
    – Raspoloživi budžet: 50.000,00 KM

LOT 2 – Projekti za aktivnosti zbrinjavanja komunalnog otpada, izgradnje komunalne infrastrukture, sanacija deponija i nabavke opreme.
    – Raspoloživi budžet: 200.000,00 KM

LOT 3 – Projekti za aktivnosti na promociji zaštite okoliša
    – Raspoloživi budžet: 25.000,00 KM

Javni poziv možete preuzeti ovdje.