Potpisani ugovori s 55 gospodarskih subjekata iz Županije Posavske

Ministarstvo gospodarstva, rada i prostornog uređenja Vlade Županije Posavske upriličilo je danas (07.01.) u Odžaku i Orašju potpisivanje ugovora s 55 gospodarskih subjekata s područja Županije Posavske. Potpisani ugovori odnose se na 3 javna poziva objavljena 22.11.2019. godine i to za:

-„Javni poziv za odabir korisnika nepovratnih financijskih sredstava namijenjenih sufinanciranju troškova nabavke osnovnih sredstava“ s 49 gospodarskih subjekata u vrijednosti 237.492,00 KM,
    -„Javni poziv za odabir korisnika nepovratnih financijskih sredstava za financijske potpore razvoju zadruga“ s jednom zadrugom.

Ministar gospodarstva, rada i prostornog uređenja Vlade ŽP Dragutin Živković poželio je prisutnima uspjeh u radu te se nada uspješnoj budućoj suradnji.