Prijava početka proizvodnje za proizvodnje s propisanim rokom 15.05.2017. godine

Kategorije

DRUŠTVENE MREŽE

1,776ObožavateljiLike
9SljedbeniciSlijediti
14PretplatniciPovežite se

Poljoprivredni proizvođači koji nisu izvršili prijavu početka proizvodnje za pšenicu, stočni ječam, silažni kukuruz, proizvodnju sjemena strnih žitarica, uzgoj rasplodne stoke (ovce i koze) te uzgoj pčelinjih zajednica obvezni su do 15.05. tekuće godine dostaviti popunjen obrazac od strane nadležne općinske službe Obrazac P-1 Prijava početka proizvodnje u resorno Ministarstvo.
Imajući u vidu da je nadležna općinska služba uz dodatni angažman izvršila ažuriranje – unos podataka po korisnicima – poljoprivrednim proizvođačima za tekuću godinu svi poljoprivredni proizvođači koji nisu izvršili Prijavu početka proizvodnje a bave se jednom od navedenih proizvodnji za koje je propisan navedeni rok imaju obvezu poštivati propisane rokove uzimajući u obzir da se ove godine primjenjuje novi softver za obradu novčanih potpora u poljoprivredi i ukoliko se ne budu pridržavali propisanih rokova neće moći ostvariti pravo na novčanu potporu.

Pomoćnica ministra u Sektoru za poljoprivredu
Manda Oršolić