Prijave za upis na Fakultet prirodoslovno-matematičkih i odgojnih znanosti

Fakultet prirodoslovno-matematičkih i odgojnih znanosti Sveučilišta u Mostaru akademske 2020./2021. godine na području Županije Posavske u Orašju – u Školskom centru fra Martina Nedića zaprima prijave za sljedeće studije:
    • Preddiplomski studij Informatike
    • Preddiplomski studij Razredne nastave
    • Preddiplomski studij Predškolskog odgoja
    • Preddiplomski studij Kineziologije
    Prijave za upis u prvom upisnom roku primaju se od 01.7. do 22.7.2020. preko online platforme na linku upisi.fpmoz.sum.ba , prijavu je također moguće dostaviti u Školski centar fra Martina Nedića u Orašju svakim radnim danom od 08:00 do 13:00 sati.
    Uz prijavu potrebno je priložiti sljedeće dokumente.

1. a) izvadak iz matične knjige rođenih,
    2. b) svjedodžbu o završnom ispitu (maturi) i svjedodžbe svih razreda odgovarajuće srednje škole u četverogodišnjem trajanju. Pristupnici koji su srednju školu završili u inozemstvu trebaju priložiti i rješenje o istovrsnosti svjedodžbe,
    3. c) potvrdu o prebivalištu ili boravištu.
    4. d) dokaz o uplati razredbenog postupka koji iznosi 50 KM. Troškovi se uplaćuju na žiro račun Fakulteta: Transakcijski račun: 3381302271308745 UniCredit banka d.d.Mostar

Upisi u I. godinu studija u prvome upisnom roku provodit će se 23. i 24. srpnja 2020. godine u vremenu od 08:00-13:00 sati.
    Prilikom upisa potrebno je priložiti:

1. indeks i upisni materijal
    2. dvije fotografije (format 4X6)
    3. originalne dokumente (ukoliko ih nisu priložili na prijavi za razredbeni postupak)
    4. dokaz o uplaćenim troškovima upisa Transakcijski račun: 3381302271308745 UniCredit banka d.d.Mostar
      Visina školarine iznosi 900 KM po semestru.

Detaljnije informacije o pojedinim studijima možete naći na web stranici Fakulteta www.fpmoz.sum.ba, izvijestili su s Fakulteta prirodoslovno-matematičkih i odgojnih znanosti.