SPISAK KANDIDATA KOJI SU PREŠLI ELIMINACIJSKI PRAG NA TESTU TJELESNIH SPOSOSBNOSTI

1948

 

 

 

 

Bosna i Hercegovina
FEDERACIJA BOSNE I HERCEGOVINE
ŽUPANIJA POSAVSKA
MINISTARSTVO UNUTARNJIH POSLOVA
Uprava policije
Komisija za izbor
O R A Š J E

SPISAK KANDIDATA KOJI SU PREŠLI ELIMINACIJSKI PRAG NA TESTU TJELESNIH SPOSOSBNOSTI
(muškarci koji imaju 16 bodova i više, a žene 11 bodova i više)

R.B. Ime i prezime kandidata Test fizičke spremnosti
Sklek/ broj bodova Trbušnjaci/broj bodova Zgib./broj bodova Trčanje/broj bodova Ukupno
1. Ahmetović Mujo 47/8 45/10 21/10 6,28/5 33
2. Ajanović Sandy 62/10 43/9 15/7 6,01/6 32
3. Čočaj Valton 35/5 45/10 10/5 6,24/5 25
4. Dominković Đuro 50/10 46/10 23/10 6,58/3 33
5. Emir Emić 58/10 44/9 22/10 6,53/3 32
6. Grgić Tunjo 51/10 65/10 20/10 5,52/6 36
7. Fetahović Salko 31/4 35/6 10/5 7,04/3 18
8. Filipović Josip 41/6 41/8 14/7 5,56/6 27
9. Hadžiomerović Mirza 32/4 42/8 16/8 5,25/8 28
10. Jurić Ivan 32/4 33/5 11/6 7,37/1 16
11.      Klaić Anto 40/6 42/8 16/8 5,58/6 28
12. Knežević Leonardo 41/6 37/6 21/10 8,02/0 22
13. Kopić Matej 40/6 39/7 20/10 6,11/6 29
14. Koturić Ivo 35/5 35/6 11/6 6,47/4 21
15. Kovčić Juraj 53/10 51/10 20/10 5,29/8 38
16. Lucić Đuro 32/4 35/6 15/7 6,59/3 20
17. Marošević Vladimir 38/5 38/7 10/5 6,15/5 22

 

II skupina

Redni broj Ime i prezime kandidata Test fizičke spremnosti
Sklek/ broj bodova Trbušnjaci/broj bodova Zgib./broj bodova Trčanje/broj bodova Ukupno
1. Matić Andrea 33/8 45/10 4,25/10 28
2. Matolić Marko 43/6 46/10 10/5 5,48/7 28
3. Mutabdžić Anita 9/0 35/10 4,46/10 20
4. Nedić Boris 48/9 52/10 18/9 6,01/6 34
5. Nedić Janja 21/5 38/10 6,10/6 21
6. Oršolić Franjo 48/9 50/10 18/9 5,42/7 35
7. Ostojić Sanja 32/8 43/10 4,19/10 28
8. Pandurević Pavo 32/4 36/6 21/10 5,52/6 26
9. Pejičić Ivan 33/4 32/5 14/7 5,58/6 22
10. Prgomet Ivan 26/2 44/9 22/10 6,45/4 25
11. Puzić Amir 26/2 43/9 18/9 6,02/6 26
12. Rajkovačić Anton 20/1 45/10 10/5 8,38/0 16
13. Šaldić Meliha 17/3 29/7 5,19/8 18
14. Tomašević Leon 22/1 40/8 9/5 7,07/3 17
15. Udovičić Vinko 22/1 43/9 18/9 6,06/6 25
16. Zukić Selma 42/10 42/10 5,01/9 29
17. Živković Matija 35/5 30/4 15/7 6,31/5 21

 

Obavještavaju se naprijed navedeni kandidati da će se intervju održati u prostorijama MUP-a Županije Posavske – zgrada u sjedištu (III ulica broj 20) i to I skupina dana 03.11.2015. godine u 11,00 sati, a II skupina 04.11.2015. godine sa početkom u 11,00 sati.

Spisak kandidata koji nisu prešli eliminacijski prag na testu tjelesne spremnosti odnosno ostvarili su niže rezultate (muški 15 i manje, žene 10 i manje) po abecednom redu neovisno o postignutim rezultatima

Redni broj Ime i prezime kandidata Postotak riješenosti testa općeg znanja

%

Test fizičke spremnosti
Sklek/ broj bodova Trbušnjaci/broj bodova Zgib./broj bodova Trčanje/broj bodova Ukupno
1. Bilušić Ivan 80 13/0 35/6 6/3 7,43/1 10
2. Grgić Mario 60 12/0 29/4 3/1 Nije pristupio 5
3. Karahasanović Ernada 65 8/0 14/2 Nije pristupila 2
4. Mašić Boris 60 0/0 33/5 1/0 7,33/1 6
5. Nedić Mario 85 18/0 26/3 0/0 Nije pristupio 3
6. Radman Anto 65 19/0 40/8 5/2 6,50/4 14
7. Vincetić Marinko 65 24/2 36/6 6/3 6,43/4 15

 

PREDSJEDNIK KOMISIJE ZA IZBOR
Ezvin Ahmetović