Tjedni pregled dnevnih događanja za period 13.-19.01.2020. godine

Kategorije

DRUŠTVENE MREŽE

1,800ObožavateljiLike
10SljedbeniciSlijediti
14PretplatniciPovežite se

Dana 13.01.2020. godine u 07.48 sati PS Odžak je zaprimila prijavu oštećenja dvorišne ograde vlasništvo obitelji Knežević iz Potočana. O istom je upoznata patrola prometne policije PU Odžak koja je otpočela potragu za nesavjesnim vozačem nepoznatog pmv koji se nakon kontakta sa dvorišnom ogradom udaljio sa lica mjesta, a da o događaju i nastaloj šteti nije obavijestio policijsku stanicu Odžak niti vlasnika iste, Nakon utvrđivanja identiteta patrola će protiv navedenog provesti prekršajni postupak.

-istog dana u 12.08 sati PS Odžak je zaprimila prijavu prometne nezgode koja se dogodila u Titovoj ulici u Odžaku. U istoj su sudjelovala 2 pmv. Sudionici su razmijenili podatke i popunili europsko izvješće o nezgodama.

-dana 16.01.2020. godine u 08.40 sati istražitelji kriminalističke policije PU Odžak su na nasipu u Donjem Svilaju zatekli 14 migranata, muškog spola starosti od 20-29 godina s područja Iraka i Kurdistana. O istom je upoznat inspektorat za strance koji je poduzeo zakonom predviđene mjere.

-istog dana u vremenu od 09-11.00 sati policajac u zajednici je asistirao komunalnim redarima općine Orašje i javnog poduzeća “Komunalac“ na velikoj tržnici u Orašju što je proteklo bez incidenata.

U tijeku izvještajnog perioda u vremenu od 13.-19.01.2020. godine operativna dežurstva organizacionih jedinica MUP-a su zaprimila:
__0__prijava kaznenog djela.
__2__prijave prometnih nezgoda.
__0__prijava narušavanja JRiM.
__0__prijava zatečenih vozača u alkoholiziranom stanju i lišenih slobode po istom osnovu.
__1__prijava zatečenih migranata na području Županije Posavske.
__1__prijava ostalih događanja. Na koncu tijekom analiziranog perioda, tj. u vremenu od 13.-19.01.2020. godine smo zaprimili sveukupno _4_ prijave za kompletno područje Županije Posavske.