Zakazana III. sjednica Skupštine Županije Posavske

U Skupštini Županije Posavske 27.03.2019. godine je održana II. sjednica Kolegija Skupštine. Na sjednici je utvrđen datum i vrijeme održavanja kao i Prijedlog dnevnog reda III. sjednice Skupštine Županije Posavske.

Sjednica Skupštine će biti održana 4. travnja 2019. godine (četvrtak) u 10,00 sati u dvorani za sjednice Skupštine Županije Posavske u Domaljevcu, a sjednice radnih tijela održat će se u srijedu 3. travnja 2019. godine.

Kolegij Skupštine utvrdio je sljedeći Prijedlog dnevnog reda za III. sjednicu Skupštine Županije Posavske:

1. Prijedlog Programa rada Skupštine Županije Posavske za 2019. godinu,
    2. Izvješće o radu Vlade Županije Posavske za 2018. godinu,
    3. Prijedlog Programa rada Vlade Županije Posavske za 2019. godinu,
    4. Izvješće o izvršenju Proračuna Županije Posavske za 2018. godinu,
    5. Izvješće o utrošku sredstava tekuće pričuve Proračuna Županije Posavske za 2018.godinu,
    6. Izvješće o radu Neovisnog odbora za izbor i reviziju za 2018. godinu,
    7. Izvješće o radu Županijskog pravobraniteljstva za 2018. godinu,
    8. Informacija o Izvješću o radu Županijske uprave civilne zaštite za 2018. godinu i
    9. Informacija o Izvješću o radu Županijskog zavoda za pružanje pravne pomoći za 2018.godinu.

Stručna služba Skupštine