Zakazana VII. sjednica Skupštine Županije Posavske

U Skupštini Županije Posavske je 06.11.2019. godine održana VIII. sjednica Kolegija Skupštine. Na sjednici je utvrđen datum i vrijeme održavanja kao i Prijedlog dnevnog reda VII. sjednice Skupštine Županije Posavske.

Sjednica Skupštine će biti održana 14. studenog 2019. godine (četvrtak) u 10,00 sati u dvorani za sjednice Skupštine Županije Posavske u Domaljevcu, a sjednice radnih tijela održat će se u srijedu 13. studenog 2019. godine.

Kolegij Skupštine utvrdio je sljedeći Prijedlog dnevnog reda za VII. sjednicu Skupštine Županije Posavske:

1. Prijedlog zakona o zaštiti od požara i vatrogastvu Županije Posavske,
    2. Prijedlog odluke o pristupanju izradi Prostornog plana Županije Posavske za razdoblje 2019. – 2039. godine,
    3. Prijedlog odluke o davanju suglasnosti Upravnom vijeću Sveučilišta u Mostaru,
    4. Informacija o Dokumentu okvirnog proračuna Županije Posavske za razdoblje 2020.-2022. godina,
    5. Informacija o stanju sigurnosti prometa na cestama Županije Posavske za 2018. godinu i
    6. Informacija o stanju javnog reda i mira u Županiji Posavskoj za 2018. godinu.

Stručna služba Skupštine