Zakazana XIII. sjednica Skupštine Županije Posavske

U Skupštini Županije Posavske 02.09.2020. godine održana je XV. sjednica Kolegija Skupštine. Na sjednici je utvrđen datum i vrijeme održavanja kao i Prijedlog dnevnog reda XIII. sjednice Skupštine Županije Posavske.

Sjednica Skupštine će biti održana 9. rujna 2020. godine (srijeda) u 10,00 sati u dvorani Hrvatskog doma u Domaljevcu, a sjednice radnih tijela zakazana je za danas (07.09.2020. g.).

Kolegij Skupštine utvrdio je sljedeći Prijedlog dnevnog reda za XIII. sjednicu Skupštine Županije Posavske:

1. Prijedlog zakona o izmjenama i dopunama Zakona o policijskim službenicima Županije Posavske,
    2. Prijedlog odluke o imenovanju Županijskog pravobranitelja,
    3. Prijedlog odluke o usvajanju Platforme za mir i
    4. Izvješće o utrošku tekućih pričuva Proračuna Županije Posavske za razdoblje 01.01.-30.06.2020.godine.

Stručna služba Skupštine