Zakazana XV. sjednica Skupštine Županije Posavske

U Skupštini Županije Posavske 05.05.2017. g. je održana XXII. sjednica Kolegija Skupštine. Na sjednici je utvrđen datum i vrijeme održavanja kao i Prijedlog dnevnog reda XV. sjednice Skupštine Županije Posavske.

Sjednica Skupštine će biti održana 16. svibnja 2017. godine (utorak) u 10,00 sati u dvorani za sjednice Skupštine Županije Posavske u Domaljevcu, a sjednice radnih tijela održat će se u ponedjeljak 15. svibnja 2017. godine.

Kolegij Skupštine utvrdio je slijedeći Prijedlog dnevnog reda za XV. sjednicu Skupštine Županije Posavske:

Prijedlog odluke o razrješenju člana Odbora za društvene djelatnosti
    Prijedlog odluke o imenovanju člana Odbora za društvene djelatnosti
    Izvješće o radu Vlade Županije Posavske za 2016. godinu
    Izvješće o izvršenju Proračuna Županije Posavske za 2016. godinu
    Izvješće o utrošku tekućih pričuva Proračuna Županije Posavske za 2016. godinu
    Informacija o Izvješću o radu Službe za upošljavanje Županije Posavske za 2016.godinu
    Informacija o Izvješću o radu Županijske uprave za inspekcijske poslove za 2016.godinu
    Informacija o Izvješću o radu Županijske uprave civilne zaštite za 2016. godinu
    Informacija o Izvješću o radu Zavoda za javno zdravstvo Županije Posavske za 2016.godinu

Stručna služba Skupštine