Zakazana XXI. sjednica Skupštine Županije Posavske

U Skupštini Županije Posavske 14.05.2018. godine je održana XXVIII. sjednica Kolegija Skupštine. Na sjednici je utvrđen datum i vrijeme održavanja kao i Prijedlog dnevnog reda XXI. sjednice Skupštine Županije Posavske.

Sjednica Skupštine će se održati 22. svibnja 2018. godine (utorak) u 9,00 sati u dvorani za sjednice Skupštine Županije Posavske u Domaljevcu, a sjednice radnih tijela održat će se u ponedjeljak 21. svibnja 2018. godine.

Kolegij Skupštine utvrdio je slijedeći Prijedlog dnevnog reda za XXI. sjednicu Skupštine Županije Posavske:
    1. Izvješće o radu Vlade Županije Posavske za 2017. godinu
    2. Izvješće o izvršenju Proračuna Županije Posavske za 2017. godinu
    3. Izvješće o utrošku tekućih pričuva Proračuna Županije Posavske za 2017. godinu
    4. Izvješće o radu Neovisnog odbora za izbor i reviziju za 2017. godinu
    5. Informacija o Financijskom planu Zavoda zdravstvenog osiguranja Županije Posavske za 2018. godinu
    6. Zaključak o Mišljenju na Prednacrt zakona o izmjenama i dopunama Zakona o posredovanju u zapošljavanju i socijalnoj sigurnosti nezaposlenih osoba
    7. Zaključak o Mišljenju na Nacrt Strategije zapošljavanja Federacije BiH (2018.-2021.)

Izvijestili su iz Stručne službe Skupštine.