Više

  Dopredsjednik Vlade Federacije BiH i federalni ministar financija Toni Kraljević na sastanku u Vladi ŽP

  Najčitanije

  U Vladi Županije Posavske danas je održan sastanak predsjednika Vlade ŽP Đure Topića i dopredsjednika Vlade Federacije Bosne i Hercegovine i federalnog ministra financija Tonija Kraljevića. Sastanku su nazočili ministar financija ŽP Mijo Stanić i ministar poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva ŽP Mato Brkić.

  Tema sastanka bila je pomoć Vlade Federacije BiH Županiji Posavskoj, uz poseban naglasak na grant sredstva namijenjena za podršku proračunu. Tijekom sastanka bilo je govora o stanju proračuna ŽP kao i o općinskim projektima ove županije koji su u visokom stupnju spremnosti i za koje su općine imale prilike aplicirati na grant sredstva koja su osigurana kroz proračun Vlade Federacije BiH te koja izravno doprinose poboljšanju kvalitete života žitelja Županije Posavske.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti