Javna rasprava o Nacrtu zakona o arhivskoj građi Županije Posavske

Najčitanije

Skupština Županije Posavske je nakon razmatranja Nacrta zakona o arhivskoj građi Županije Posavske na sjednici održanoj dana 23.3.2022. godine prihvatila Nacrt uz ocjenu da isti može poslužiti kao osnova za izradu Prijedloga zakona.

S ciljem što kvalitetnije pripreme Prijedloga zakona uz šire uključivanja svih zainteresiranih strana, Vlada Županije Posavske, dana 25.3.2022. godine otvorila je javnu raspravu o Nacrtu zakona o arhivskoj građi Županije Posavske koja će trajati 60 dana od dana postavljanja teksta Nacrta na web stranicu Vlade.

Pozivaju se svi zainteresirani da svoje sugestije, primjedbe i prijedloge na tekst Nacrta zakona dostave na e-mail: vlada@zp.gov.ba ili pisanim putem na adresu:

Vlada Županije Posavske
Jug I bb
76274 Orašje

Sve sugestije, primjedbe i prijedlozi dostavljeni putem e-mail ili na adresu Vlade u ostavljenom roku, bit će razmotreni pri izradi teksta Prijedloga zakona, izvijestili su iz Vlade Županije Posavske.

spot_img
spot_img

Posljednje obavijesti