Više

  Centar studiranja u Orašju

  Najčitanije

  U Centru studiranja u Orašju pri Sveučilištu Mostar ove akademske godine studenti su upisani na: Fakultet prirodoslovno-matematičkih i odgojnih znanosti (informatika, razredna nastava, predškolski odgoj), na Filozofski fakultet (socijalni rad),Pravni fakultet (pravo i kriminalistika) i na Ekonomski fakultet.

  Podjelom indeksa studentima koji su upisali smjerove razredne nastave, predškolskog odgoja i matematike na FPMOZ u Orašju , protekloga je petka i službeno započela nova akademska godina, a za tjedan dana započinje nastava na svim ostalim studijskim grupama. Pozdravne riječi ohrabrenja i upute za rad studentima je dao je prof. Marin Ćorluka prodekan za nastavu na fakultetu Prirodoslovno matematičkih i odgojnih znanosti Sveučilišta u Mostaru. “Studentima šaljemo poruku da uče,  trude se i stječu nova znanja, te budu spremni za život koji ih očekuje,” poručio je studentima prof. Ćorluka u Orašju.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti