Više

  Javna rasprava o Nacrtu Zakona o obrazovanju odraslih

  Najčitanije

  Ministarstvo prosvjete, znanosti, kulture i športa Županije Posavske je na temelju Zaključka Skupštine Županije Posavske uputilo Nacrt Zakona o obrazovanju odraslih na javnu raspravu.

  Javna rasprava će se održati 22.07.2019. godine u 12,00 sati u dvorani za sjednice Skupštine Županije Posavske.

  Primjedbe, prijedloge i sugestije možete dostaviti Ministarstvu prosvjete, znanosti, kulture i športa Županije Posavske najkasnije do 19.07.2019. godine na adresu: Jug I., 76 270 Orašje, na e-mail adresu: minist.prosvjete.zup.posavske@tel.net.ba ili na telefon/faks: 031/713 356 ili 031 713 127.

  Pozivaju se svi zainteresirani da sudjeluju javnoj raspravi o Nacrtu Zakona o obrazovanju odraslih kako bi se na temelju primjedbi, prijedloga i sugestija pridonijelo kvalitetnoj izradi konačnog teksta Zakona.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti