Više

  Javni poziv

  Najčitanije

  Ministarstvo prometa, veza, turizma i zaštite okoliša Županije Posavske u postupku izdavanja okolišne dozvole za obavljanje djelatnosti – proizvodnja polietilenske folije investitora „PEPLAST“ d.o.o. Odžak iz Odžaka upućuje

   

   

  JAVNI POZIV

  za uvid u zahtjev u postupku izdavanja okolišne dozvole za obavljanje djelatnosti proizvodnja polietilenske folije

  Investitor „PEPLAST“ d.o.o. Odžak, ulica Titova bb, Odžak, podnio je zahtjev Ministarstvu prometa,veza, turizma i zaštite okoliša za izdavanje okolinske dozvole za obavljanje djelatnosti proizvodnja polietilenske folije u Odžaku, na k.č. broj: 1/2 u k.o. Odžak. U postupku uključivanja javnosti Ministarstvo ovim putem poziva sve zainteresirane (građane, udruženja, organe i organizacije) da kompletan zahtjev sa prilozima investirora mogu dobiti na uvid u prostorijama Ministarstva prometa,veza,turizma i zaštite okoliša u Odžaku, u periodu od 08.09.2017 do 15.09.2017. godine, u vremenu od 09 do 15 sati. Lice ovlašteno za davanje dokumentacije na uvid je Samir Čengić, stručni savjetnik za okoliš. Mišljenja, prijedloge i sugestije o navedenom zahtjevu mogu se dostaviti pismeno putem faxa na broj: 031/ 762-703, na mail: samir.cengic@tel.net.ba ili direktno u Ministarstvo kod lica ovlaštenog za davanje dokumentacije na uvid u Odžaku.

  MINISTARSTVO PROMETA,VEZA,TURIZMA I ZAŠTITE OKOLIŠ

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti