Javni pozivi Fonda za rehabilitaciju i zapošljavanje osoba s invaliditetom FBiH

Najčitanije

Fond za profesionalnu rehabilitaciju i zapošljavanje osoba s invaliditetom Federacije Bosne i Hercegovine objavio je dva javna poziva:
-Javni poziv za dodjelu novčanog stimulansa u 2021. godini, za novo zapošljavanje osoba s invaliditetom, u ukupnom iznosu sredstava od 2.660.000.00 KM i
-Javni poziv za dodjelu sredstava za financiranje i sufinanciranje programa razvoja privrednih društava za zapošljavanje osoba s invaliditetom i zaštitnih radionica, te programa profesionalne rehabilitacije osoba s invaliditetom u 2021. godini, u ukupnom iznosu sredstava od 2.850.000,00 KM.

Javni pozivi ostaju otvoreni 30 dana od dana objavljivanja, a zaključno s 19.09.2021. godine.

Informacije o javnim pozivima i javne pozive možete preuzeti na poveznicama ispod:

-Javni poziv za dodjelu novčanog stimulansa u 2021. godini, za novo zapošljavanje osoba s invaliditetom

-Javni poziv za dodjelu sredstava za financiranje i sufinanciranje programa razvoja privrednih društava za zapošljavanje osoba s invaliditetom i zaštitnih radionica, te programa profesionalne rehabilitacije osoba s invaliditetom u 2021. godini

spot_img
spot_img

Posljednje obavijesti