Više

  Javni pozivi Ministarstva gospodarstva i prostornog uređenja

  Najčitanije

  Ministarstvo gospodarstva i prostornog uređenja ŽP sukladno programskim aktivnostima, planiranim za 2019. godinu, a na temelju Odluke o odobravanju izdvajanja sredstava iz Proračuna Županije Posavske za 2019. godinu na poziciji „Grant za razvoj poduzetništva, obrta i zadruga“ („Narodne novine Županije Posavske, broj: 6/19), objavljuje javne pozive za korištenje financijskih sredstava na poziciji „Grant za razvoj poduzetništva, obrta i zadruga“.

  Tekstovi javnih poziva mogu se preuzeti ovdje:

  Sastavni dio Javnih poziva su i sljedeći prilozi:

  Javni pozivi i prilozi će biti objavljeni na oglasnim pločama i web stranicama:
  -općinskih uprava Domaljevac–Šamac, Odžak i Orašje,
  -udruga poduzetnika i obrtnika na području Županije Posavske.

  Sve informacije u vezi sa Javnim pozivom se mogu dobiti na telefone Ministarstva gospodarstva i prostornog uređenja: 031/763-439 i 031/ 717-081.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti