Više

  Lista potencijalnih korisnika sredstava-Ministarstvo prometa, veza i zaštite okoliša ŽP

  Najčitanije

  Temeljem „Javnom pozivu za sufinanciranje projekata i aktivnosti na promociji zaštite okoliša i zaštite prirode“ objavljenog dana 24.10.2023. godine, Ministarstvo prometa, veza i zaštite okoliša objavljuje prijedlog:

  NAPOMENA:
  Podnositelji prijava koji se nalaze u Prijedlogu potencijalnih korisnika sredstava po Javnom pozivu, mogu uložiti Prigovor u roku od sedam (7) dana od dana objave Liste na službenoj internet stranici Vlade Županije Posavske.
  Neblagovremeni Prigovor neće se razmatrati.
  Prigovor se podnosi pismenim putem, a dostavlja se preporučenom poštom u zatvorenoj kuverti na adresu:
  MINISTARSTVO PROMETA, VEZA I ZAŠTITE OKOLIŠA ŽUPANIJE POSAVSKE
  Aleja mira b.b., 76290 ODŽAK
  s naznakom na kuverti:
  Prigovor po rezultatima „Javni poziv za sufinanciranje projekata i aktivnosti na promociji zaštite okoliša i zaštite prirode“

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti