Lista potencijalnih korisnika sredstava-Ministarstvo prometa, veza i zaštite okoliša ŽP

Temeljem „Javnom pozivu za sufinanciranje projekata i aktivnosti na promociji zaštite okoliša i zaštite prirode“ objavljenog dana 24.10.2023. godine, Ministarstvo prometa, veza i zaštite okoliša objavljuje prijedlog:

NAPOMENA:
    Podnositelji prijava koji se nalaze u Prijedlogu potencijalnih korisnika sredstava po Javnom pozivu, mogu uložiti Prigovor u roku od sedam (7) dana od dana objave Liste na službenoj internet stranici Vlade Županije Posavske.
    Neblagovremeni Prigovor neće se razmatrati.
    Prigovor se podnosi pismenim putem, a dostavlja se preporučenom poštom u zatvorenoj kuverti na adresu:
    MINISTARSTVO PROMETA, VEZA I ZAŠTITE OKOLIŠA ŽUPANIJE POSAVSKE
    Aleja mira b.b., 76290 ODŽAK
    s naznakom na kuverti:
    Prigovor po rezultatima „Javni poziv za sufinanciranje projekata i aktivnosti na promociji zaštite okoliša i zaštite prirode“