Lista potencijalnih korisnika sredstava-Ministarstvo prometa, veza i zaštite okoliša ŽP

Najčitanije

Temeljem „Javnom pozivu za sufinanciranje projekata i aktivnosti na promociji zaštite okoliša i zaštite prirode“ objavljenog dana 24.10.2023. godine, Ministarstvo prometa, veza i zaštite okoliša objavljuje prijedlog:

NAPOMENA:
Podnositelji prijava koji se nalaze u Prijedlogu potencijalnih korisnika sredstava po Javnom pozivu, mogu uložiti Prigovor u roku od sedam (7) dana od dana objave Liste na službenoj internet stranici Vlade Županije Posavske.
Neblagovremeni Prigovor neće se razmatrati.
Prigovor se podnosi pismenim putem, a dostavlja se preporučenom poštom u zatvorenoj kuverti na adresu:
MINISTARSTVO PROMETA, VEZA I ZAŠTITE OKOLIŠA ŽUPANIJE POSAVSKE
Aleja mira b.b., 76290 ODŽAK
s naznakom na kuverti:
Prigovor po rezultatima „Javni poziv za sufinanciranje projekata i aktivnosti na promociji zaštite okoliša i zaštite prirode“

spot_img
spot_img

Posljednje obavijesti