Više

  Lista korisnika sredstava-Ministarstvo prometa, veza i zaštite okoliša ŽP

  Najčitanije

  Temeljem „Javnog poziva za sufinanciranje ugradnje solarnih panela i toplinskih pumpi na području Županije Posavske za 2023. godinu“ objavljenog dana 10.05.2023. godine, Ministarstvo prometa, veza i zaštite okoliša objavljuje prijedlog:

  NAPOMENA:
  Podnositelji prijava koji se nalaze na Listi korisnika sredstava koji ispunjavaju i na Listi koji ne ispunjavaju kriterije/uvjete po navedenom Javnom pozivu, mogu uložiti Prigovor u roku od sadam (7) dana od dana objave Liste na službenoj internet stranici Vlade Županije Posavske.
  Neblagovremeni Prigovor neće se razmatrati.
  Prigovor se podnosi pismenim putem, a dostavlja se preporučenom poštom u zatvorenoj kuverti na adresu:
  MINISTARSTVO PROMETA, VEZA I ZAŠTITE OKOLIŠA ŽUPANIJE POSAVSKE
  Aleja mira b.b., 76290 ODŽAK
  s naznakom na kuverti:
  Prigovor po rezultatima „Javnog poziva za sufinanciranje ugradnje solarnih panela i toplinskih pumpi na području Županije Posavske za 2023. godine“

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti