Više

  Liste potencijalnih korisnika sredstava po javnim pozivima Ministarstva gospodarstva, rada i prostornog uređenja

  Najčitanije

  Temeljem točke VII stavak 3. Javnih poziva objavljenih dana 09.06.2020. godine, Ministarstvo gospodarstva, rada i prostornog uređenja objavljuje prijedlog:

  NAPOMENA:
  Podnositelji Prijava na „Javni poziv za prikupljanje prijava za dodjelu financijskih sredstava namijenjenih subvencioniranju isplate dijela neto plaće za mjesec svibanj 2020. godine“ i „Javni poziv za prikupljanje prijava za dodjelu financijskih sredstava namijenjenih subvencioniranju isplate dijela neto plaće za mjesec svibanj 2020. godine“, mogu uložiti Prigovor u roku od 8 (osam) dana od dana objavljivanja prijedloga Listi na službenoj internet stranici Vlade Županije Posavske.

  Neblagovremeni Prigovor neće se razmatrati.

  Prigovor se podnosi pismenim putem, a dostavlja se preporučeno poštom u zatvorenoj kuverti na adresu:

  MINISTARSTVO GOSPODARSTVA, RADA I PROSTORNOG UREĐENJA ŽUPANIJE POSAVSKE
  Titova b.b. ODŽAK 76 290
  sa naznakom na kuverti:
  Prigovor po rezultatima „NAVESTI PUNI NAZIV JAVNOG POZIVA“

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti