Međunarodni sajam gospodarstva – Mostar 2019

Najčitanije

Ministar gospodarstva i prostornog uređenja u Vladi Županije Posavske Dragutin Živković održao je u Vladi ŽP sastanak sa zainteresiranim izlagačima, posavskim gospodarstvenicima i predstavnicima ustanova koji će sudjelovati na Međunarodnom sajmu gospodarstva – Mostar 2019. Sastanak je organiziran s ciljem boljeg upoznavanja sa prezentacijom izlagača na prestižnoj gospodarskoj smotri.

-Na vrijeme sam želio organizirati sastanak kako bi se do odlaska na sajamsku manifestaciju kvalitetno pripremili i što bolje prezentirali, kako tvrtku koja će biti predstavljena, a time i Županiju Posavsku, izjavio je nakon sastanka ministar Dragutin Živković.

Na mostarskom sajmu gospodarstva iz Županije Posavske sudjelovati će sljedeći izlagači:

 1. JD Saddlery d.o.o. Orašje
 2. Peplast d.o.o Odžak
 3. Temax d.o.o. Orašje
 4. Blue Trade d.o.o. Orašje
 5. Sintofarm Adriatica d.o.o. Orašje
 6. Centar za poduzetništvo
 7. Udruga privatnih poduzetnika Orašje
 8. Bosanac d.d. Orašje
 9. Hotel Derby d.o.o. Orašje
 10. Maxhof Gruppe d.o.o. Orašje
 11. Inkluziv d.o.o. Orašje
 12. King d.o.o. (abonos)
 13. Obrti-ručna radinost
 14. Braniteljska zadruga Posavina plod Orašje
 15. Koturić-Toni d.o.o. Domaljevac
 16. Duo d.o.o. Domaljevac
 17. Techno Win d.o.o. Odžak
 18. OPG Eko-Posavina Odžak
 19. M.I. Prima Vip Orašje
 20. Eurocompany d.o.o. Odžak
 21. Zorg-In d.o.o. Kornica
 22. Pak Centar d.o.o. Orašje
 23. Županija Posavska
 24. Općina Domaljevac-Šamac
 25. Općina Odžak
 26. Općina Orašje
 27. Gospodarska komora Županije Posavske.

Međunarodni sajam gospodarstva – Mostar 2019 održat će se od 09.-13.04.2019. godine. Vlada ŽP osigurala je financijska sredstva u cilju osiguranja prostora kao i njegovog uređenja za gospodarstvenike iz Županije Posavske.

spot_img
spot_img

Posljednje obavijesti