Više

  Međunarodni sajam gospodarstva – Mostar 2019

  Najčitanije

  Ministar gospodarstva i prostornog uređenja u Vladi Županije Posavske Dragutin Živković održao je u Vladi ŽP sastanak sa zainteresiranim izlagačima, posavskim gospodarstvenicima i predstavnicima ustanova koji će sudjelovati na Međunarodnom sajmu gospodarstva – Mostar 2019. Sastanak je organiziran s ciljem boljeg upoznavanja sa prezentacijom izlagača na prestižnoj gospodarskoj smotri.

  -Na vrijeme sam želio organizirati sastanak kako bi se do odlaska na sajamsku manifestaciju kvalitetno pripremili i što bolje prezentirali, kako tvrtku koja će biti predstavljena, a time i Županiju Posavsku, izjavio je nakon sastanka ministar Dragutin Živković.

  Na mostarskom sajmu gospodarstva iz Županije Posavske sudjelovati će sljedeći izlagači:

  1. JD Saddlery d.o.o. Orašje
  2. Peplast d.o.o Odžak
  3. Temax d.o.o. Orašje
  4. Blue Trade d.o.o. Orašje
  5. Sintofarm Adriatica d.o.o. Orašje
  6. Centar za poduzetništvo
  7. Udruga privatnih poduzetnika Orašje
  8. Bosanac d.d. Orašje
  9. Hotel Derby d.o.o. Orašje
  10. Maxhof Gruppe d.o.o. Orašje
  11. Inkluziv d.o.o. Orašje
  12. King d.o.o. (abonos)
  13. Obrti-ručna radinost
  14. Braniteljska zadruga Posavina plod Orašje
  15. Koturić-Toni d.o.o. Domaljevac
  16. Duo d.o.o. Domaljevac
  17. Techno Win d.o.o. Odžak
  18. OPG Eko-Posavina Odžak
  19. M.I. Prima Vip Orašje
  20. Eurocompany d.o.o. Odžak
  21. Zorg-In d.o.o. Kornica
  22. Pak Centar d.o.o. Orašje
  23. Županija Posavska
  24. Općina Domaljevac-Šamac
  25. Općina Odžak
  26. Općina Orašje
  27. Gospodarska komora Županije Posavske.

  Međunarodni sajam gospodarstva – Mostar 2019 održat će se od 09.-13.04.2019. godine. Vlada ŽP osigurala je financijska sredstva u cilju osiguranja prostora kao i njegovog uređenja za gospodarstvenike iz Županije Posavske.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti