Više

  Obavijest poljoprivrednicima za ostvarenje novčanih potpora

  Najčitanije

  Imajući u vidu nestabilnu epidemiološku situaciju koja nas okružuje resorno ministarstvo ubrzano i u kontinuitetu obrađuje pristigle zahtjeve za ostvarenje županijskih, a posebno federalnih novčanih potpora. Tako je sve pristigle zahtjeve kako za biljnu tako i za animalnu proizvodnju uputilo na isplatu prema Federalnom ministarstvu poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva u ukupnom iznosu od 2.593.065,80 KM, od toga za biljnu proizvodnju 1.590.946,27 KM i za animalnu u iznosu od 1.002.119,53 KM.

  Ostaje i dalje na snazi poziv prema poljoprivrednim proizvođačima da u što kraćem vremenskom roku kompletiraju svoju dokumentaciju da bi djelatnici Sektora poljoprivrede isto proslijedili prema Federalnom ministarstvu poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva u daljnju proceduru, izvijestili su iz Ministarstva poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva Vlade Županije Posavske.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti