Više

  Obnova kuća u Županiji Posavskoj iz Regionalnog stambenog programa

  Najčitanije

  U Županiji Posavskoj na temelju zaprimljenih aplikacija (500 zahtjeva) po Javnim pozivima za obnovu i rekonstrukciju devastiranih objekata i infrastrukture, Federalno ministarstvo za raseljene osobe i izbjeglice, Ministarstvo za ljudska prava i izbjeglice, Županijski ured za raseljene i općine Županije Posavske, sudjelovali su u odabiru 92 korisnika za obnovu, rekonstrukciju i stambeno zbrinjavanje u Županiji Posavskoj.

  -Regionalnim stambenim programom (RSP) formiran donatorskim sredstvima za pomoć državama u regiji, danas je počela obnova i rekonstrukcija 50 kuća u općini Orašje, 38 kuća u općini Odžak i 4 kuće u općini Domaljevac-Šamac, priopćio je predstavnik županijskog Ureda za povratak raseljenih osoba-prognanika i izbjeglica Marijan Marošević .

  Povjerenstvo za tehnički prijem radova na izgradnji i rekonstrukciji 15 kuća na području Županije Posavske u okviru projekta Saudijskog razvojnog fonda koji su obavljeni krajem 2016.g., danas je izvršilo prijem izvedenih radova po sistemu ključ u ruke.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti