Više

  Posjeta učenika OŠ Ruđera Boškovića iz Donje Mahale MUP-u ŽP

  Najčitanije

  Jučer, 22. studenog 2022. godine, učenici 3. razreda OŠ Ruđera Boškovića iz Donje Mahale, uz pratnju učiteljice, su posjetili Ministarstvo unutarnjih poslova Županije Posavske u sklopu van nastavnih aktivnosti upoznavanja s različitim zanimanjima.
  Učenike je u svojstvu domaćina ugostila tajnik MUP-a Županije Posavske Mandica Jurić koja se ujedno našla i u ulozi roditelja/volontera. Prigodom posjete učenicima su pokazane službene prostorije i kroz razgovor im je prezentiran rad državnih službenika i namještenika MUP-a Županije Posavske s posebnim osvrtom da u MUP ne rade samo policijski službenici nego i veliki broj neovlaštenih službenika. Na koncu posjete domaćini su učenicima poklonili prigodne darove, priopćio je glasnogovornik MUP-a ŽP Zdenko Ćubel.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti