Potpisani ugovori s 55 gospodarskih subjekata iz Županije Posavske

Najčitanije

Ministarstvo gospodarstva, rada i prostornog uređenja Vlade Županije Posavske upriličilo je danas (07.01.) u Odžaku i Orašju potpisivanje ugovora s 55 gospodarskih subjekata s područja Županije Posavske. Potpisani ugovori odnose se na 3 javna poziva objavljena 22.11.2019. godine i to za:

-„Javni poziv za odabir korisnika nepovratnih financijskih sredstava namijenjenih sufinanciranju troškova nabavke osnovnih sredstava“ s 49 gospodarskih subjekata u vrijednosti 237.492,00 KM,
-„Javni poziv za prikupljanje prijava za dodjelu (refundaciju) nepovratnih financijskih sredstava namijenjenih regresiranju kamata na investicijske kredite i kredite za nabavku obrtnih sredstava“ s 19 gospodarskih subjekata i
-„Javni poziv za odabir korisnika nepovratnih financijskih sredstava za financijske potpore razvoju zadruga“ s jednom zadrugom.

Ministar gospodarstva, rada i prostornog uređenja Vlade ŽP Dragutin Živković poželio je prisutnima uspjeh u radu te se nada uspješnoj budućoj suradnji.

spot_img
spot_img

Posljednje obavijesti