Privremena izmjena režima prometa na regionalnoj cesti R 463b, dionica Ulica Vladimira Nazora u Tolisi

Izmijenjeni režim prometa podrazumijeva totalnu obustavu prometa u dnevnim satima od 7h do 17h, na regionalnoj cesti R 463b dionica Ulica Vladimira Nazora u Tolisi, a zbog radova „Sanacija regionalnih cesta u Gradu Orašje i općini Domaljevac-Šamac“. U noćnim satima promet bi se odvijao nesmetano.
    Razdoblje trajanja izmijenjenog režima prometa počinje 16.09.2023. godine, te u periodu od 18.09.2023. godine do 19.09.2023. godine, trajat će 3 dana.
    Sudionici u prometu će biti usmjereni vertikalnom prometnom signalizacijom na alternativne pravce u toku izmijenjenog režima prometa.
    Prilikom izvođenja radova na ulazu i izlazu regionalne ceste iz oba smjera osigurat će se pravodobna uočljivost zapreka i drugih barijera, vertikalna signalizacija, poseban režim odvijanja prometa.
    Ovom prilikom apeliramo na sve sudionike u prometu na maksimalno poštivanje privremene signalizacije i trenutnog režima prometa, izvijestili su iz Ministarstva prometa, veza i zaštite okoliša ŽP.