Više

  TU Wien stipendije za master program

  Najčitanije

  Veleposlanstvo Austrije u Bosni i Hercegovini izvijestilo je o programu stipendiranja za mlade profesionalce koji žele nastaviti školovanje u okviru drugog ciklusa studija na Tehnološkom univerzitetu u Beču (TU Wien), čime ovaj univerzitet podržava ambiciozne menadžere u njihovoj karijeri i daljem obrazovanju.

  Za početak MBA programa na njemačkom i engleskom jeziku u listopadu 2021. godine, TU Wien nudi jednu trećinu stipendije, a prijave je moguće poslati do 26.9.2021. godine.

  Poziv je otvoren za sljedeće programe:
  -General Management (njemački)
  -Strategic Management&Technology (njemački)
  -Risk Management&Corporate Finance (engleski)
  -Digital Transormation&Change Management (engleski)
  -Innovation, Digitalization&Entrepreneurship (engleski)
  -Mobility Transformation (njemački)
  -Automotive Industry (engleski)

  Sve neophodne informacije o ovom programu, kao i o uvjetima za dobivanje stipendija i potrebnim dokumentima za apliciranje mogu se naći na web stranici: https://www.tuwien.at/en/ace/mba-programs, izvijestili su iz Ministarstva prosvjete, znanosti, kulture i sporta ŽP.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti