Više

  Zakazana XVI. redovita sjednica Skupštine Županije Posavske

  Najčitanije

  U Skupštini Županije Posavske 2. 7. 2024. godine je održana XV. sjednica Kolegija Skupštine. Na sjednici je utvrđen datum i vrijeme održavanja kao i Prijedlog dnevnog reda XVI. redovite sjednice Skupštine Županije Posavske.

  Sjednica Skupštine će biti održana 10. srpnja 2024. godine (srijeda) u 10,00 sati u dvorani za sjednice Skupštine Županije Posavske u Domaljevcu, a sjednice radnih tijela održat će se u utorak 9. srpnja 2024. godine.

  Za sjednicu je predložen sljedeći dnevni red:
  1. Prijedlog zakona o izmjenama i dopunama Zakona o prostornom uređenju i građenju Županije Posavske,
  2. Prijedlog zakona o izmjenama i dopunama Zakona o koncesijama,
  3. Nacrt zakona o mirnom okupljanju,
  4. Nacrt zakona o javnim priredbama i
  5. Informacija o Dokumentu okvirnog proračuna Županije Posavske za razdoblje 2025-2027., izvijestili su iz Stručne službe Skupštine.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti