Zakazana XXV. sjednica Skupštine Županije Posavske

Zbog pogoršane epidemiološke situacije, 11.01.2022. godine, telefonski je održana XXVIII. sjednica Kolegija Skupštine. Na sjednici je utvrđen datum i vrijeme održavanja kao i Prijedlog dnevnog reda XXV. sjednice Skupštine Županije Posavske.

Sjednica Skupštine biti će održana 19. siječnja 2022. godine (srijeda) u 10,00 sati u dvorani za sjednice Skupštine Županije Posavske u Domaljevcu, a sjednice radnih tijela održat će se u utorak 18. siječnja 2022. godine.

Kolegij Skupštine utvrdio je sljedeći Prijedlog dnevnog reda za XXV. sjednicu Skupštine Županije Posavske:

1. Izvješće o radu Skupštine Županije Posavske za 2021. godinu,
    2. Prijedlog odluke o izradi pročišćenog teksta Ustava Županije Posavske,
    3. Prijedlog zakona o turizmu Županije Posavske,
    4. Prijedlog zakona o dopuni Zakona o zaštiti od požara i vatrogastvu Županije Posavske,
    5. Prijedlog odluke o davanju suglasnosti na financijski plan Zavoda zdravstvenog osiguranja Županije Posavske za 2022. godinu i
    6. Prijedlog odluke o davanju suglasnosti na financijski plan Službe za upošljavanje Županije Posavske za 2022. godinu.

Stručna služba Skupštine