Više

  Akcija pojačane kontrole prometa

  Najčitanije

  Obzirom da sam zaprimio Obavijesti  Sektora Uniformirane Policije   o provedbi županijske akcije pojačane  kontrole prometa smatram za primjereno da našu cijenjenu javnost  izvijestimo da će  pripadnici policije MUP-a ŽP   dana 20.12.2015 godine u vremenu od 00.-04.00 sati na regionalnim i magistralnim cestama  provoditi pojačanu kontrolu prometa tijekom koje će  posebnu pažnju obratiti na sankcioniranje prekršitelja koji  su pod uticajem alkohola,prekoračuju dopuštenu brzinu ,upravljaju neregistriranim vozilima i prije sticanja prava .

  Molimo cijenjene sudionike u prometu koji budu podvrgnuti kontroli za razumijevanje  i korektno ponašanje.

                                                                                                            GLASNOGOVORNIK
  Josip Dominković
  Mag.Ing.prometa

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti