Više

  Akcija pojačane kontrole sudionika u prometu

  Najčitanije

  Obavještavaju se građani da će se dana 27. lipnja 2024. godine u vremenu od 07,00 do 11,00 sati na području nadležnosti PU Odžak provesti akcija pojačane kontrole sudionika u prometu.
  Akcija će se provesti na većem broju lokacija u naseljenim mjestima kao i izvan naselja na području općine Odžak. Policijski službenici će prilikom postupanja naglašeno kontrolirati vozače koji upravljaju vozilima koji: prekoračuju dozvoljenu brzinu kretanja, upravljaju vozilom bez položenog vozačkog ispita, upravljanjem neregistriranim vozilom i vozilom kojem je istekla važnost registracije, upravljaju pod utjecajem alkohola, upravljaju motociklom bez zaštitne kacige, koriste mobilni telefon tijekom vožnje, ne koriste sigurnosni pojas, izvijestio je glasnogovornik Miroslav Džebić.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti