Više

  Akcija pojačane kontrole sudionika u prometu

  Najčitanije

  Obavještavaju se građani da će se dana 20. lipnja 2024. godine u vremenu od 07,30 do 12,00 sati na području nadležnosti PU Orašje provesti akcija pojačane kontrole sudionika u prometu.
  Akcija će se provesti na većem broju lokacija u naseljenim mjestima kao i izvan naselja na području grada Orašja. Policijski službenici će prilikom postupanja naglašeno kontrolirati vozače koji upravljaju mopedima, motociklima i biciklima: tehničku ispravnost i registriranost mopeda i motocikala, posjedovanje potvrde o poznavanju prometnih pravila ili vozačke dozvole za tu kategoriju vozila, korištenje zaštitne kacige , upravljanje biciklom na pogrešan način, kontrola i sankcioniranje vozača koji upravljaju prije stjecanja prava na upravljanje ili pod zabranom, izvijestio je glasnogovornik Miroslav Džebić.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti