Više

  Besplatna cjepiva protiv gripe za sezonu 2020./21. za rizičnu skupinu građana ŽP

  Najčitanije

  Zavod za javno zdravstvo Županije Posavske zaprimio je 1000 doza cjepiva, Vaxigrip Tetra(4-valentno), protiv sezonske gripe za sezonu 2020./21. namijenjenih rizičnim skupinama građana. Cjepiva su besplatna i distribuirana su po domovima zdravlja u Odžaku, Domaljevcu i Orašju, a pored pacijenata koji su u rizičnoj kategoriji, predviđeno je da se protiv sezonske gripe cijepe i svi zdravstveni djelatnici.
  Uz nabavljenih 1000 doza cjepiva, za koje je sredstva osigurala Vlada Županije Posavske na prijedlog Ministarstva zdravstva i socijalne politike ŽP, Zavod za javno zdravstvo F BiH dostavio je županijskom Zavodu još 170 doza cjepiva protiv sezonske gripe, koja će također biti raspoređena po domovima zdravlja i dostupna navedenim kategorijama građana u narednom razdoblju, izvijestila je ravnateljica Zavoda za javno zdravstvo ŽP Danica Jozić.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti