Više

  Besplatna cjepiva protiv gripe

  Najčitanije

  U Zavod za javno zdravstvo Županije Posavske stigla su besplatna cjepiva protiv sezonske gripe za rizične skupine građana i proslijeđena su na adrese općinskih Domova zdravlja Orašje, Domaljevac-Šamac i Odžak. Od ukupne količine 250 doza, Dom zdravlja Odžak dobit će 106 doza, Doma zdravlja Orašje ukupno 101 dozu, i Dom zdravlja Domaljevac Šamac 24. Dio cjepiva ostao je i u Zavodu za javno zdravstvo za njihove potrebe ( ukupno 19 doza), a raspodjela je obavljena sukladno broju stanovnika u određenoj općini. Sredstva za nabavku cjepiva osigurala je Vlada Županije Posavske u iznosu od 6.000 KM, a bude li potrebe za dodatnim količinama, kazala je ravnateljica Nada Jozić,  nabavit će se još cjepiva.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti