Više

  Danas je Dan policije i blagdan sv. Mihovila

  Najčitanije

  Na blagdan svetog Mihovila, 29. rujna, obilježava se i Dan policije. Središnja proslava obilježavanja svetog Mihovila – zaštitnika policije, bit će održana danas u Ljubuškom. Proslavu zajednički organiziraju MUP-ovi: Zapadnohercegovačke, Hercegbosanske, Hercegovačko-neretvanske, Srednjobosanske i Posavske županije, uz pokroviteljstvo Hrvatskog narodnog sabora BiH.

  U ime MUP-a ŽP na obilježavanju Dana policije sudjeluju ministar unutarnjih poslova Vlade Županije Posavske Željko Nedić i v.d. policijskog komesara Miroslav Živković. Prigodnu čestitku svim policijskim službenicama i službenicima koji obilježavaju ovaj blagdan, uputio je predsjednik Federacije BiH Marinko Čavara.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti