Više

  Dvostruko uhićenje u Odžaku zbog droge

  Najčitanije

  Poduzimajući mjere i radnje iz svoje nadležnosti s naglaskom na suzbijanje kaznenih djela iz oblasti zlouporaba opojnih droga službenici Odjela kriminalističke policije PU Odžak su dana 29. rujna 2020. godine u ulici M. Tita u Odžaku zatekli dvadesetogodišnjeg J.F. iz Odžaka za kojeg su raspolagali operativnim saznanjima da posjeduje opojnu drogu. Imenovanog je policijskim službenicima predao dva paketića od pvc folije u kojima se nalazila zeljasta biljna materija koja svojim izgledom podsjeća na opojnu drogu marihuanu koju su zaplijenili, nakon čega je uhićen, a o svemu je obaviješten nadležni tužitelj Županije Posavske.

  Istog dana službenici Odjela kriminalističke policije PU Odžak, temeljem naloga nadležnog suda, izvršili su pretragu stana u ul. Dž. Bijedića u Odžaku, koji koristi tridesettrogodišnji E.B. iz Odžaka. Pretragom su pronašli i zaplijenili jedan „joint“, jedan pvc paketić u kojem se nalazila sasušena biljna materija koja svojim izgledom podsjeća na opojnu drogu marihuanu, više komada sjemenki indijske konoplje, jednu pvc vrećicu bijele boje u kojoj se nalazila sasušena biljna materija koja svojim izgledom podsjeća na opojnu drogu marihuanu i četiri mobilna telefona. Imenovani je uhićen, te je o svemu obaviješten nadležni tužitelj Županije Posavske, izvijestio je glasnogovornik Zdenko Ćubel.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti