Više

  EU4BusinessRecovery objavio Javni poziv

  Najčitanije

  U okviru zajedničkog projekta Europske unije i Vlade Savezne Republike Njemačke – EU4BusinessRecovery za pomoć poduzetnicima u borbi protiv posljedica izazvanih Covid-19 pandemijom, Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH objavio je Javni poziv za prijavu projekata u oblasti metalnog i drvoprerađivačkog sektora.

  U okviru poziva, 3 miliona eura bespovratnih sredstava biti će dostupno za mjere oporavka mikro, malih i srednjih poduzeća u metalnom, mašinskom i drvnom sektoru u Bosni i Hercegovini. Visina mogućih odobrenih sredstava po projektu je do 48.000 eura, a bespovratna sredstava će se moći koristiti na aktivnosti poput primjene industrijskih standarda, primjene vrhunskih energetski efikasnih mašina, strategije dvostrukog ili više izvora u kupovini, razvoja strategije ulaska na tržište, inovacije digitalnog marketinga itd., navodi se u obavijesti.

  Javni poziv je otvoren do 26.09.2021. godine.

  Više o Javnom pozivu možete preuzeti ovdje

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti