Više

  Grant poljoprivrede – županijske novčane potpore

  Najčitanije

  Sukladno Programu utroška sredstava iz Granta za poljoprivredu,  Odluci o vrsti, temeljnim kriterijima, načinu ostvarivanja novčanih potpora u primarnoj poljoprivrednoj proizvodnji, sufinanciranju mjera zdravstvene zaštite i ostalim potporama za 2016. godinu i Naputku o načinu ostvarivanja novčanih potpora u primarnoj poljoprivrednoj proizvodnji, sufinanciranju mjera zdravstvene zaštite i ostalim potporama za 2016. godinu, Sektor poljoprivrede pri Ministarstvu poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva je sve zahtjeve temeljem propisanih rokova koji su blagovremeni, utemeljeni i potpuni, a odnose se na proizvodnje i ostale potpore uputio prema Riznici Ministarstva financija Županije Posavske i svi zahtjevi su isplaćeni u tekućoj 2016. godini, izvijestila je pomoćnica ministra poljoprivrede Manda Oršolić.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti