Više

  Implementacija novčanih potpora za 2020. godinu

  Najčitanije

  Sektor poljoprivrede pri Ministarstvu poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva Županije Posavske temeljem Programa novčanih potpora u poljoprivredi i ruralnom razvoju za 2020. godinu i pratećih Pravilnika je zaključno sa 20.10.2020. godine sve prispjele zahtjeve za biljnu i animalnu proizvodnju u tekućoj godini koji su blagovremeni, potpuni i utemeljeni obradio i uputio prema Federalnom ministarstvu poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva u ukupnom iznosu od 5.601.328,66 KM i to za biljnu i animalnu proizvodnju. Za model ruralnog razvoja i ostalih vrsta potpora klijenti – poljoprivredni proizvođači podnose svoje zahtjeve uz pomoć resornog Sektora direktno prema Federalnom ministarstvu poljoprivrede i za iste nemamo povratne informacije. Navedeni poslovi se odnose na implementaciju federalnih novčanih potpora dok se županijske novčane potpore obrađuju u kontinuitetu sukladno propisanim rokovima za tekuću godinu, izvijestila je pomoćnica ministra u Ministarstvu poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva Županije Posavske Manda Oršolić.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti