Više

  IX. sjednica Skupštine Županije Posavske

  Najčitanije

  Skupština Županije Posavske na IX. redovitoj sjednici, održanoj 23.12.2019. godine razmatrala je i usvojila Proračun Županije Posavske za 2020. godinu, kao i Zakon o izvršavanju Proračuna Županije Posavske za 2020. godinu te Zakona o lokalnoj samoupravi Županije Posavske.

  Zastupnici su također prihvatili Nacrt zakona o sigurnosti prometa na cestama u Županiji Posavskoj kao dobru osnovu za izradu Prijedloga zakona o kojem će se, sukladno Zaključku Skupštine, provesti javna rasprava u roku od 60 dana na sve tri općine Županije Posavske.

  Na današnjem zasjedanju usvojena je i Odluka o davanju suglasnosti Upravnom vijeću Sveučilišta u Mostaru.

  Zastupnička pitanja i inicijative postavili su i pokrenuli zastupnici: Drago Zečević, Elvis Živković, Mehmed Memišević i Damir Hamidović.

  Dana 20.12.2019. godine svoje VII. sjednice su održali skupštinski odbori – Odbor za Ustav, Poslovnik i zakonodavstvo, Odbor za gospodarstvo, financije i proračun i Odbor za društvene djelatnosti.

  Stručna služba Skupštine

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti