Javna rasprava o Nacrtu zakona o zaštiti zraka

Najčitanije

Parlament Federacije Bosne i Hercegovine je nakon razmatranja Nacrta Zakona o zaštiti zraka na sjednici Predstavničkog doma Parlamenta Federacije Bosne i Hercegovine, od 10. i 11.09.2019. godine, i na sjednici Doma naroda, od 18.02.2021. godine, prihvatio Nacrt Zakona uz ocjenu da isti može poslužiti kao osnova za izradu Prijedloga Zakona.

S ciljem što kvalitetnije pripreme Prijedloga Zakona uz šire uključivanja svih zainteresiranih strana, Federalno ministarstvo okoliša i turizma, dana 21.04.2021.godine otvarilo je javnu raspravu o Nacrtu Zakona o zaštiti zraka koja će trajati 60 dana od dana postavljanja teksta Nacrta Zakona na web stranicu Ministarstva (www.fmoit.gov.ba)

Pozivaju se svi zainteresovani da svoje sugestije, primjedbe i prijedloge na tekst Nacrta Zakona dostave na e-mail:
fmoit@fmoit.gov.ba ili pisanim putem na adresu:

Federalno ministarstvo okoliša i turizma,
Hamdije Čemerlića br. 2, 71000 Sarajevo.

Sve sugestije, primjedbe i prijedlozi dostavljeni putem e-mail ili adresu ovog Ministarstva u ostavljenom roku, bit će razmotreni pri izradi teksta Prijedloga Zakona, izvijestili su iz Ministarstva prometa, veza i zaštite okoliša Županije Posavske.

spot_img
spot_img

Posljednje obavijesti