Više

  Javni natječaji za dodjelu sredstava iz Revolving fonda

  Najčitanije

  Fond za zaštitu okoliša Federacije BiH je raspisao dva javna natječaja za dodjelu sredstava iz Revolving fonda, i to:
  -otvoreni javni natječaj za dodjelu sredstava iz Revolving fonda za financiranje projekata zaštite voda i reciklaže otpada za 2017. godinu – JK RFZViRO 2017/2
  -otvoreni javni natječaj za dodjelu sredstava iz Revolving fonda za financiranje projekata energijske efikasnosti za 2017. godinu – JK RFEE 2017/2.

  Pozivaju se potencijalni korisnici da dostave prijave za financiranje iz sredstava dva Revolving fonda uspostavljena od strane Fonda za zaštitu okoliša Federacije BiH. Raspoloživa sredstva za iz Revolving fonda za financiranje projekata zaštite voda i reciklaže otpada za 2017. godinu -JK RFZViRO 2017/2 su 1.000.000,00 KM, dok su sredstava iz Revolving fonda za financiranje projekata energijske efikasnosti za 2017. godinu – za JK RFEE 2017/2 1.670.000,00 KM.

  Aktivnosti koje mogu biti predmet financiranja, kao i uvjeti koje korisnici moraju ispunjavati su detaljno opisani u tekstovima javnih natječaja, a kamatna stopa za kreditna sredstva je fiksna i iznosi 0%.

  Ovdje možete pogledati i preuzeti javne natječaje i obrasce

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti