Više

  Javni poziv Federalnog ministarstva okoliša i turizma

  Najčitanije

  Na osnovi odredbi Uredbe o interventnim mjerama za potporu ugroženim sektorima privrede Federacije Bosne i Hercegovine u okolnostima pandemije COVID-19 („Službene novine Federacije BiH“, broj: 74/20), federalna ministrica okoliša i turizma raspisala je Javni poziv za podnošenje prijava za dodjelu financijske pomoći poslovnim subjektima iz turističko-ugostiteljskog sektora u okolnostima pandemije COVID-19.

  Ukupno raspoloživa financijska sredstva, za provođenje ovog Javnog poziva, iznose 30.000.000,00 KM. Maksimalan iznos financijske pomoći koji se može dodijeliti jednom korisniku, po ovom pozivu, ne može preći iznos od 700.000,00 KM.

  Javni poziv ostaje otvoren 21 dan od dana objave Obavijesti koja je od 22.10.2020. godine, navodi se u Javnom pozivu.

  Javni poziv i obrasce možete preuzeti ovdje.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti