Više

  Javni poziv za prikupljanje prijava za poticanje jesenske sjetve u Federaciji BiH

  Najčitanije

  Federalno ministarstvo poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva je raspisalo Javni poziv za prikupljanje prijava za poticanje jesenske sjetve (pšenice, raži i ječma) u Federaciji Bosne i Hercegovine za 2020. godinu.

  Pravo sudjelovanja po ovom Javnom pozivu imaju Klijenti – Jedinice lokalne samouprave gradovi/općine Federacije Bosne i Hercegovine koje sufinanciraju programe poticanja jesenske sjetve i ispunjavaju uvjete određene u točki IV ovog Javnog poziva.

  Klijenti – Jedinice lokalne samouprave gradovi/općine podnose prijavu na ovaj Javni poziv na obrascu PSRP koji sadrži preliminarnu listu krajnjih korisnika i druge podatke za poljoprivredne proizvođače sa svog područja za troškove sufinanciranja nabavke sjemena, mineralnih gnojiva i zaštitnih sredstava za proizvodnju pšenice, raži i ječma.

  Ovdje možete pogledati Javni poziv i preuzeti potrebne obrasce

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti